Menu Zamknij

WROCŁAWSKA SZKOŁA DESKOROLKI

    Kursy skateboardingu dla dorosłych i młodzieży to nasza mocna strona. Organizujemy spotkania grupowe przez 5 dni w tygodniu, prowadzone przez skejtów z licencją instrukora od PSF. Do końca listopada zbieramy zapisy do 2 nowych grup początkujących, które ruszają w grudniu. Spotkania są raz w tygodniu i trwają po 2 godziny. Każdy kurs trwa 2 miesiące:

SOUR JUICE  – 1 /3 – kurs skateboardingu od podstaw. Pierwsze kroki nie są łatwe. Podczas pierwszych godzin na desce określisz swoją pozycję (stance), poznasz sposoby zachowania odpowiedniej postawy i podstawową technikę nabierania prędkości. W ciągu 8 spotkań zdążysz opanować dynamiczne skręcanie, jazdę tyłem, zawracanie w miejscu i poruszanie po mini rampie. Przy odrobinie wysiłku pod koniec tego etapu poznasz podstawy 'skakania’, czyli pierwszy trick: Ollie (podskok).

HISTORIA POWSTANIA JUICY SCHOOL

      Pierwsze warsztaty, czyli początek Juicy – 12.09.2020. Od tego spotkania minęły już ponad 3 lata, które ciężko opisać w 2 słowach. Spontan w działaniu i ciągły progress, wspólna jazda non-stop i dużo mocnych eventów… Naturalny rozwój akcji pokazał Juicy jako solidną ekipę, spory kolektyw połączony radością z jazdy. Kolejny krokiem była Szkółka Deski, która od tamtej pory nabrała jakości i doświadczenia. To wszystko sprawia, że Juicy jest dla nas przejawem czystego, spontanicznego skateboardingu.

     Jazda na desce nie ma definicji. Miejski surfing, czasami medytacja, często dawka adrenaliny.  Zazwyczaj trening dla ciała i umysłu. Niezależnie od pożytku, jaki znajdziesz dla siebie, pomagamy w opanowaniu tej sztuki od podstaw. Przez lata wybraliśmy kluczowe techniki, które w połączeniu pomogą Ci opanować podstawy w rekordowym czasie.

Zapisy do nowych grup ogłaszamy na profilu insta @juicy.school. Przez cały czas można też dołączyć do trwających kursów, jeśli w grupie jest wolne miejsce.

wtorek

19.30 - 21.30
POZIOM 3 / 3

środa

19.30 - 21.30
POZIOM 3 / 3

czwartek

19.30 - 21.30
POZIOM 1 / 3 : SOUR JUICE

sobota

15.00 - 17.00
POZIOM 3 / 3