Menu Zamknij
WROCŁAWSKA SZKOŁA SKATEBOARDINGU
Kursy skateboardingu dla dorosłych i młodzieży to nasza mocna strona. Organizujemy spotkania grupowe prowadzone przez skejtów z licencją instrukora PSF. Spotkania są zazwyczaj raz w tygodniu i trwają około 2 godziny.     Kursy trwają po 2 miesiące. Naszym celem jest wprowadzenie kursantów w techniki jazdy od podstaw, przez co naprowadzamy kursantów na dalszy progress we własnym zakresie. Sour Juice to kurs, który uczy skateboardingu od początku. Podczas pierwszych godzin na desce określisz swoją pozycję (stance), poznasz sposoby zachowania odpowiedniej postawy i podstawową technikę nabierania prędkości. W ciągu 8 spotkań zdążysz opanować dynamiczne skręcanie, jazdę tyłem, zawracanie w miejscu i poruszanie po mini rampie.

HISTORIA JUICY SCHOOL

      Pierwsze warsztaty, czyli początek Juicy, miały miejsce 12.09.2020. Od tego spotkania minęły już ponad 3 lata, które ciężko opisać w 2 słowach. Spontan w działaniu i ciągły progress, wspólna jazda non-stop i dużo mocnych eventów…

To wszystko sprawia, że Juicy School jest dla nas przejawem czystego, spontanicznego skateboardingu!

     Jazda na desce nie ma definicji. Miejski surfing, czasami medytacja, często dawka adrenaliny. Zazwyczaj trening dla ciała i umysłu…

Niezależnie od pożytku, jaki znajdziesz dla siebie, pomagamy w opanowaniu tej sztuki od podstaw. Przez lata wybraliśmy kluczowe techniki, które w połączeniu pomogą Ci opanować podstawy w rekordowym czasie.

GRUPY & ZAPISY

Zapisy do nowych grup ogłaszamy na profilu insta @juicy.school. Przez cały czas można też dołączyć do trwających kursów, jeśli w grupie jest wolne miejsce. Aktywne grupy:

WTOREK

19.30 - 21.30
POZIOM 3 / 3

SRODA

19.30 - 21.30
POZIOM 3 / 3

CZWARTEK

19.30 - 21.30
POZIOM 1 / 3 : SOUR JUICE

SOBOTA

15.00 - 17.00
POZIOM 3 / 3