Menu Zamknij

Skateboarding to nie tylko sport… 
To styl, który wyrósł z ulicznych korzeni, z czasem zdobywając ogromne uznanie i szacunek na arenie sportowej. Korzyści płynące z jazdy na desce inspirują ludzi na całym świecie do ciągłego podnoszenia techniki i pokonywania własnych barier.

POCZĄTEK

    Pierwsze warsztaty Juicy miały miejsce 12.09.2020 w ramach festiwalu Docs Against Gravity. Kolejne spotkania doprowadziły  spontanicznie do powstania Szkółki Skateboardingu, z inicjatywy Damiana i Wiki – lokalnych skejtów. Początki to spontan w działaniu, wspólny progress i skateboarding non-stop. Było też kilka mocnych eventów i dziesiątki godzin warsztatów, tworząc wyjątkowy kolektyw połączony radością wspólnej jazdy.

Kolejnym krokiem była organizacja kursów deskorolki z prawdziwego zdarzenia. Intensywny rozwój Juicy był i jest możliwy dzięki wyjątkowej ekipie zjednoczonej w misji dzielenia się skateboardingiem.

To wszystko sprawia, że Juicy jest dla nas przejawem czystego, spontanicznego skateboardingu!

Esencją klimatu Juicy jest otwarta ekipa riderów i instruktorów, a także kursantów, absolwentów i ziomali. Są wśród nas osoby z różnych klimatów i w każdym wieku. Prowadzimy skate spot Rewiry i kursy skateboardingu na kilku poziomach wtajemniczenia...

Skateboarding jest tym, co z nim zrobisz!

     Jazda na desce nie ma definicji. Miejski surfing, czasami medytacja, często dawka adrenaliny.  Zazwyczaj trening dla ciała i umysłu. Niezależnie od pożytku, jaki znajdziesz dla siebie, pomagamy w opanowaniu tej sztuki od podstaw. Przez lata wybraliśmy kluczowe techniki, które w połączeniu pomogą Ci opanować podstawy w rekordowym czasie.

Foto: Daniel Jakś