Menu Zamknij

-> SOUR juICE

Kurs Sour Juice trwa 2 miesiące i prowadzi przez pierwszy z trzech etapów nauki całego programu Juicy. Podczas kursu Sour poznasz skateboarding od totalnych podstaw do poziomu płynnej jazdy.

START: środa 3.07, o 18.00 na Rewirach.
DLA: Zajęcia grupowe są dedykowane dla dorosłych (15+ lat). Kurs kierujemy do wszystkich zainteresowanych opanowaniem solidnych podstaw & uniwersalnych technik jazdy płynnej jazdy na deskorolce.

Dzielimy się skutecznym programem, który pozwoli Ci krok po kroku opanować deskorolkę i zbudować intuicję ridera.
WIEK: dorośli & młodzież (powyżej 15 lat)
MIEJSCE:
Rewiry Indoor Spot

    Sour Juice to kurs kluczowych technik opanowania deskorolki od podstaw. Kurs trwa 2 miesiące z możliwością kontynuacji na kolejnym poziomie: Fast Forward. Ostatni poziom Drop In zamyka pół roku programu Juicy School który stworzyliśmy w konsultacji z trenerami polskiej kadry narodowej (PSF).

Osobno prowadzimy 3-miesięczny kurs Transition, w trakcie którego poznajemy sztukę jazdy na kątach. Przystępując do spotkań grupy Transition, warto mieć za sobą przynajmniej 6 miesięcy aktywnej praktyki
(’Can do’ : ollie, manual, rock to fakie, rock&roll).

Każdy kurs zawiera:
Stały dostęp do bazy treningowej i sprzętu
Profesjonalny program od podstaw
8 sesji z instruktorem x 2 godziny
8 treningów 'Wolnej Jazdy’
Odrabianie zajęć

    KURS SOUR JUICE: 2 MIESIĄCE

    Cena kursu: 480zł
  • Wolna jazda
  • Sesje z instruktorem
  • Dla każdego powyżej 15 lat
  • Baza treningowa
  • Odrabianie nieobecności

Przyjmujemy zapisy do limitu wolnych miejsc lub do 5 dni przed dniem rozpoczęcia kursu. Pamiętaj, że wysłanie formularza to tylko pierwszy krok i nie zobowiązuje do udziału w zajęciach. Po otrzymaniu zgłoszenia wrócimy do Ciebie z informacją o dostępności miejsc i detalach kursu.

Support Form (#3)